החזון שלנו…

 

אנו ב D.E.R Media מברכים את בואכם לאתרנו ומודים לכם על ההתעניינות שלכם וכמו כן מאמינים כי תמצאו פה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים אשר יאפשרו לכם בעלי עסקים קטנים ובינוניים לבנות עבורכם מינוף שיווקי שיעזור לכם להגדיל את רווחיותכם.

D.E.R Media הנה חברה קטנה אשר שמה לעצמה מטרה כחלק מחזון החברה לאפשר תנאים ומחירים המותאמים לכיסם של עסקים קטנים, אנו מאמינים כי ההצלחות שלכם הנם ההצלחות שלנו. אם אנו לא נפעל בישראל ליצירת הזדמנויות נוחות לעסקים להתחרות אל מול תאגידים ורשתות גדולות לא רחוק היום בו תיעלם התחרות החופשית והמשק תשלט על ידי רשתות גדולות ותאגידים גדולים בלבד ובהתאם גם עלויות המחיה יעלו ופערים סוציואקונומים יגדלו.

לכן אנו עושים את חלקנו ושומרים לעצמנו את הזכות לסרב שירות לעסקים גדולים וממקדים את עיקר משאבינו במתן מענה לבתי עסק קטנים ובינוניים.

 

בזכות היותנו חברה קטנה ועל ידי מתן מענה עיקרי באמצעות תכתובות דוא”ל ולשונית צור קשר אנו מצליחים להישאר חברה קטנה ללא צורך במוקד טלפוני גדול או מיקור חוץ ובכך יכולים לשמור על הכרות מעמיקה יותר עם לקוחותינו וצורכיהם לשם מענה יעיל וממוקד יותר. כמו כן השקענו רבות בבניית תשתיות מערכות החברה והנם מהמתקדמים ביותר ופועלים באופן עצמאי כך שלקוחותינו יכולים להשתמש בשרותיי החברה בכל עת ובכל מקום בעולם ללא תלות בנציגי השירות ותפעול. אנו ב D.E.R Media מעסיקים נציגי שירות ותפעול מנוסים, גרפיקאים מהשורה הראשונה ומפתחים צעירים ונמרצים אשר עומדים בקדמת הטכנולוגיה בידע ובביצועים. עובדים אילו במערך החברה הנם עובדים מהבית, זאת על מנת לאפשר הזדמנויות עבודה לבעלי מוגבלויות ו/או חד הוריים. באמצעות כל אילו אנו מאפשרים לכם חופש עבודה ללא כל תלות ומאפשרים לעצמנו להמשיך לתת לכם מחירים נוחים ומותאמים לכיסם של עסקים קטנים ובינוניים.

 

אנו ב D.E.R Media עושים כל מאמץ להתעדכן בכל טכנולוגיה חדשה אשר יכולה לתת מענה נוח ומתאים לכיס של עסקים קטנים בהתאם לצורכיכם.

עד כה אנו פתחנו מערכות מתקדמות על מנת לתת שירותים מגוונים בתחומים אילו:

  • מערכת דיוור באמצעות דוא”ל ו/או SMS באתר Club Mail אשר הנה אמינה מתקדמת נוחה ונגישה במחירים אטרקטיביים.
  • מערכת תזמון פגישות ותורים באתר My-Tor אשר מאפשרת ניהול יומן תורים ופגישות באינטרנט וחוסכת בעלויות שירותי ניהול יומן או בזמן עבודה אשר מתבזבז במענה לשיחות תיאום.
  • מערכת ניהול פרסום רשומות ברשת החברתית Facebook אשר מאפשרת לתזמן פרסומים על פי חתכי אוכלוסיות. (מערכת זו הנה ניתנת בחינם ללקוחות מערכת הדיוור)
  • שירותי בניה והטמעת אתרים תדמיתיים ודפי שיווק ו/או רישומי מועדוני לקוחות.
  • שירותי אחסון אתרים ותיבות דוא”ל במחירים אטרקטיביים.
  • שירותי סאונד ויעוץ רשתות תקשורת באזור הצפון.
  •  שרותיי גרפיקאית מהשורה הראשונה לצורך בניית קמפיינים שיווקיים.

 

והיד עוד נטויה….

אנו לא נחים וממשיכים לבדוק אפשרויות חדשות נמשיך להביא פתרונות ראליים אשר יקדמו מטרה זו במחירים הכי תחרותיים שיתאפשרו כל זאת על מנת לתת לכם יתרון בתחרות מול רשתות ותאגידי הענק.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *