My-Tor

מערכת My-Tor הנו מוצר טכנולוגי מתקדם מבית D.E.R Media אשר נוצר במטרה לתת מענה לבתי עסק קטנים ובינוניים לשם ניהול תיאומי פגישות ותזמון תורים.

 

בעלי עסקים קטנים רבים נתקלים במצבים בהם הגדילה עסקית שלהם מהווה יותר עבודה מהכנסה ואז עליהם לבחור להקטין נפח עבודה / לשכור שירותי מיקור חוץ (אאוטסורסינג) אך לרוב אותו עסק קטן מוצא את עצמו במשחק להטוטים בין מתן מענה טלפוני עצמאית וביצוע העבודה בו זמנית כל זאת על מנת להמשיך להכניס כסף מבלי להוציא סכומי עתק.

מצב זה ניתן לראות בצורה מוחצנת בביקור לספר האהוב, מעצבת הציפורניים, הקוסמטיקאית ואפילו המטפל האלטרנטיבי נראה לעתים שאפרכסת הטלפון שלהם מחובר להם באופן כגידול חוץ גופי לאוזן תוך שהם מטפלים בנו ומתאמים פגישות בין התנצלויות לסמול טוק אליו צפינו לקבל.

מצב שאין ספק אינו מרצה אותנו הלקוחות ואינו נעים להם נותני השירות אשר מאוד רוצים לקוחות מרוצים, אחרי הכל לקוח מרוצה הוא הכלי הפרסומי החזק ביותר של עסקים כאילו כאשר הוא ממליץ לחבריו ומשוויץ בתספורת החדשה או בעיטור ציפורניים היפה או אפילו ממליץ לחברו הסובל על טיפול שיחזיר אותו להיות צעיר.

 

אז איך בעצם פותרים בעיה זו מבלי לגרור עליות גבוהות או להפסיד לקוחות?

 

בשביל זה לנו יש פתרון, אנו ב- D.E.R Media פתחנו מערכת תזמון תורים / פגישות אשר הנו בעצם אתר אישי משלך עם ממשק ניהול לצורך כניסת לקוחות לקביעת או עריכת תורים ופגישות. ניתן למזג לאתר התדמיתי הקיים או להשאיר כאתר תיאומים בלבד.

כלי זה מאפשר לך לפרסם ככתובת אתר או קישור בדף ה- Facebook שלך או אפילו כ- Q.R על גבי כרטיס הביקור שלך אשר הלקוח סורק בעזרת הסמארטפון שלו ומגיע ישירות לאתר התזמונים שלך.

ניתן לנהל שם יומנים ללא הגבלה עבור כל אחד מעובדיך לדוגמה ואילו לסנכרן עם הלוח שנה שלך ב- Google, באייפון או במכשיר אנדרואיד שלך וכמו כן ניתן לסנכרן גם מול מערכת ה- Outlook.

השירות מאפשר ללקוחותיך לקבל הודעה בדוא”ל יום לפני לתזכורת מועד הפגישה ולך בכל רגע יש גישה לערוך להתעדכן או לשנות בהתאם לצורך.

כל לקוח בכניסה ראשונה יבצע רישום קצר עם שם טלפון וכתובת דוא”ל כך שבקלות תוכל לבנות גם רישום מועדון לקוחות מסודר במידה ותרצה בעתיד לדוור להם מבצעים והודעות וגם תוכל להיכנס לפרטיהם בקלות לשם דחיית פגישה במידת הצורך.

תוכל לבנות בקלות קופוני מבצעים והטבות ללקוחות שיוכלו לממש בעת הזמנת התור ואף לחבר למערכת גביית תשלום כגון Pay-Pal בידה ותרצה לגבות מראש תשלום בעבור שירותיך.

בממשק הניהול תוכל לקבוע סוגי הטיפולים, משך כל טיפול, משך זמן המתנה בין סיום תור אחר לתחילת תור שני, הפסקות, ימי פעילות ושעות פעילות ועוד עוד…

כמובן שבשלב הראשוני אנו נבנה עבורך את כל נתונים אילו בהתאם לדרישותיך ולאחר מיכן תוכל לשנות בהתאם להחלטתך בקלות ולא תלות.

 

 

נשמע מצוין עד כה אבל כמה זה יעלה לך?

 

אז כל הסיפור הזה מסתכם סך הכל בעלות חודשית של 85 ₪ כולל מע”מ במנוי חודשי מתחדש, או 950 ש”ח כולל מע”מ לשנה בתשלום מראש והתחייבות לשנה.

כך שב85 ₪ לחודש קיבלת אתר תזמונים אישי עם ממשק ניהול, ללא הגבלת יומנים בשליטה מלאה וסנכרון עם כל סוגי היומנים השולטים בשוק היום הכולל אפשרויות רבות כגון קופוני מבצעים והטבות לשימור הלקוחות, בניית רישום מאגר לקוחות, דיוור בדוא”ל תזכורת לפגישה יום לפני ועוד הרבה שקט נפשי לייעל את העבודה ולהעניק לכל לקוח שלך את היחס המלא ובלתי מעורער שלך.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *