Club Mail

אתר Club Mail מבית D.E.R Media הנו שירות דיוור באמצעות הודעות דוא”ל ו/או הודעות SMS במחירים נמוכים באופן משמעותי מחברות הדיוור הגדולות בישראל וללא תוספות עלויות עבור תבניות ושירותים נלווים הכלולים במערכת. כל זאת על מנת לתת הזמנות עבור עסקים קטנים ובינוניים לשווק את עצמם ולנהל מועדוני לקוחות בצורה משתלמת אשר תאפשר להם להגדיל את היקף מכירותיהם והיקף לקוחותיהם שהינו חזון החברה.

כלקוחות קלאב מייל הנכם זכאים לשירותים משלימים נוספים המסופקים על ידי D.E.R Media כגון אתר תדמיתי עם דף רישום מועדון לקוחות או אפילו דף נחיתה לרישום מועדון אותו בו תוכלו להזין פרטיי הלקוחות באופן ישיר במעמד הקופה אשר תאפשר לכם לבנות מאגר לקוחות לדיוור הטבות או ניוזלטר, אחסון אתרים ותיבות דוא”ל ללא תלות בנפח האתר אשר יכול להוזיל משמעותית את העלויות, מערכת ייחודית לתזמון פגישות ותורים באינטרנט ועוד הרבה… כל זאת בשרות הגון ללא אותיות קטנות ובמחירים אטרקטיביים.

כמו כן לקוחות D.E.R Media בחבילת אחסון פלטינום ולקוחותינו בשירות מערכת התזמונים באתר My-Tor ייהנו ממחירי VIP בדיוור אלקטרוני והודעות SMS נמוכים במיוחד, במידה הנכם לקוחות בשירותים אלו אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר לשם אימות זיהוי וקבלת מחירון VIP לדיוור באתר Club Mail.

 

מערכת הדיוור באמצעות דוא”ל ניכר ביתרונותיו הרבים, כגון:

 • מגוון תבניות גרירה נגישות וקלות לעיצוב.
 • מערכת זו מאפשרת הסרה מתפוצת דוא”ל של מועדון לקוחות ללא פגיעה במועדוני לקוחות אחרים אליו המנוי רשום, בכך אנו עומדים בתנאי חוקיי מדינת ישראל תוך שימור האינטרסים של כל לקוח ולקוח בנפרד.
 • כחלק מהמערכת אתם נהנים מאפשרות של ניהול מסרים אוטומטית (Auturesponder) אילו מסרים אוטומטים אשר ישלחו בהתאם להגדרתכם, לדוגמה ברכת מזל טוב אשר ישלח אוטומטית ביום ההולדת.
 • גישה לדו”חות פרטניים בהם ניתן לראות ולהתעדכן בכל קמפיין אשר נשלח בנתונים כגון: כמות ופרטיי הנמענים אשר פתחו את ההודעה, כמות ופרטיי הנמענים אשר מחקו ההודעה, כמות ופרטיי הנמענים אשר הסירו עצמם מרשימת תפוצה ועוד…
 • ניתן לרכוש חבילות חודשיות או כרטיסיות דיוור בהתאם לצרכים ותקציב העומד לרשות כל לקוח, כמו כן ניתן לשדרג חבילות במידת הצורך בקלות דרך המערכת ולעקוב אחר יתרות המנוי.
 • המערכת קלה וידידותית למשתמש ואף באתר ישנם חוברות הדרכה וסרטוני הדרכה חופשיים אשר ייסעו לכם בהכרות המערכת ובביצוע משימות.
 • ניתן לתזמן מראש את מועד שליחת הדיוור לרשימת המנויים.
 • ניתן ליצור ולנהל רשימות דיוור וקמפיינים ללא הגבלה (חבילות הדיוור החודשיות יהיו מוגבלות ברשימת דיוור אחת אשר ניתן לפלח בכל קמפיין באמצעות כלי הקטגוריה).
 • כל קמפיין יהיה משויך לקטגוריה כלי אשר מאפשר פילוח בקלוח של רשימת דיוור על פי קריטריונים כגון: עיר מוגרים, ימי הולדת ועוד.
 • המערכת מאפשרת עריכה והוספת נמענים ידנית וכמו כן ע”י טעינה כקובץ CSV, כמו כן ניתן לייצא רשימות אילו בקלות לקובץ Excel.
 • המערכת מאפשרת להעתיק את קוד ה- HTML לטופס רישום עבור האתר שלכם על מנת שיועברו באופן אוטומטי הנרשמים לאתרכם לרשימת התפוצה.
 • לקוחותינו נהנים ללא תוספת תשלום ממערכת ניהול פרסומים ברשת החברתית Facebook אשר ניתן לתזמן באמצעותה את שעות הפרסומים על מנת שיתאימו לשעות תנועת הגלישה הגבוהה ביותר של חבריכם ועוד הרבה תכונות ניהול מצוינות…
 • לחברות אשר להם מנהל קמפיינים או מעצב גרפי ניתן לרכוש חבילות / כרטיסיות / כרטיס חד פעמי לשירותי עיבוד נתוני מועדון לקוחות ושליחת דיוור ו/או הודעות SMS, עם או בלי שירותי מעצב גרפי אישי.

 

ללקוחותינו אשר הנם עסקים קטנים ואין ברשותם איש מערכות אשר יוכל לנהל הקמפיינים או אשר אין להם מעצב גרפי לעיצוב גלויות מבצעים לשם דיוור אנו מאפשרים שירותיי גרפיקאית ו/או שירותיי תפעול דיוור בעלויות נמוכות.

 

כמו כן אנו מציעים מערכת דיוור באמצעות הודעות SMS אשר מתאים לעסקים אשר לקוחותיהם אינם בעלי גישה לעולם האינטרנט או לחלופין אשר מעוניינים בהצגת הודעה במעמד רכישה בבית העסק שלהם לשם מתן הנחה או שירות אחר.

 

מערכת הדיוור באמצעות הודעות SMS שלנו מאפשר יתרונות רבים גם כן, כגון:

 • מערכת זו מאפשרת הסרה מתפוצת הודעות SMS של מועדון לקוחות ללא פגיעה במועדוני לקוחות אחרים אליו המנוי רשום, בכך אנו עומדים בתנאי חוקיי מדינת ישראל תוך שימור האינטרסים של כל לקוח ולקוח בנפרד.
 • מערכת ההודעות מאפשרת הודעות באורך של עד 70 תווים בהודעה אחת בשפות עברית, ערבית או רוסית ועד 160 תווים בשפה אנגלית, אשר הנו מותאם למרבית המכשירים הסלולריים. (ניתן לרשום הודעה ארוכה אשר תפוצל בהתאם למכשיר ותחויב בהתאם לאורכה).
 • גישה לדו”חות פרטניים בהם ניתן לראות ולהתעדכן בכל פרויקט אשר נשלח בנתונים כגון: כמות ההודעות אשר נשלחו, כמות ופרטיי הנמענים אשר הסירו עצמם מרשימת תפוצה ועוד…
 • ניתן לתזמן מראש את מועד שליחת ההודעה לרשימת המנויים.
 • המערכת קלה וידידותית למשתמש ואף באתר ישנם חוברות הדרכה וסרטוני הדרכה חופשיים אשר ייסעו לכם בהכרות המערכת ובביצוע משימות.
 • לקוחותינו נהנים ללא תוספת תשלום ממערכת ניהול פרסומים ברשת החברתית facebook אשר ניתן לתזמן באמצעותה את שעות הפרסומים על מנת שיתאימו לשעות תנועת הגלישה הגבוהה ביותר של חבריכם ועוד הרבה תכונות ניהול מצוינות…
 • ניתן לעקוב בקלות אחר יתרת הודעות העומדות לרשותכם לשליחה בכל עת.

 

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר בעלויות הנמוכות ביותר עם נגישות נוחה ומגוון אפשרויות מתקדמים, כל זאת על מנת לאפשר לעסקים קטנים לגדול בצורה קלה ויעילה. מסיבה זאת אנו זוקפים לזכותנו את האפשרות לסרב לעבוד מול חברות גדולות על מנת לאפשר לעסקים הקטנים יתרון בתחרויות של המשק.

 

אנו מזמינם אתכם לפתוח חשבון חינם אצלנו ולהכיר את המערכת שלנו ויתרונותיה, אנו מאמינים שאנו באמת מציעים מערכת טובה יעילה ומתקדמת אשר תיתן לכם מענה רחב לצרככם ותסייע לכם לעשות צעד נוסף לקראת גדילה כלכלית. כמובן במידה ותחליטו שהנכם מעוניינים לאחר מיכן לרכוש חבילה או כרטיסיה תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות החשבון החינמי שלכם באפשרויות השדרוג. לצערנו העלויות הנדרשות מאתנו לתפעל מערכת הודעות באמצעות SMS הנם גבוהות ולכן אין באפשרותנו כיום להציע חבילה חינמית בתחום זה, כך שאנו שומרים על מחירים נמוכים ביותר בשירות זה.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *