בנייה או הטמעת אתר תדמיתי או דף שיווקי

אנו ב- D.E.R. Media מספקים מספר אפשרויות לבניה או הטמעת אתר וכל זאת תוך התחשבות בצרכים השונים של בעלי עסקים קטנים ובינוניים כאחד, מסיבה זו אנו עושים כל מאמץ להוזיל עלויות ולהעניק ערך מוסף.

כיום בעידן הטכנולוגי המתקדם מי שאינו נמצא באינטרנט אינו נמצא על המפה לכן הולך וגבר הצורך לנוכחות של אתר אינטרנט. אנו מודעים לכך שלא כל עסק, אשר מעוניין לשווק את עצמו באופן זה, מסוגל להתמסר לאתר תדמיתי גדול, הן מבחינת מחיר והן מבחינת עבודה נדרשת לעדכון שוטף, ולכן אנו מציעים מבחר רחב של אפשרויות החל מדף נחיתה שיווקי ועד אתר מכר עצמאי.

אנו עובדים עם מעצבים ברמת גבוהה אשר מסוגלים לתת מענה לצרכיי עיצוב אישי על פי דרישת לקוח וכמו כן לחלופין לקוח אשר יש ברשותו עיצובים מוכנים נוכל להטמיעם לפי דרישתו לאתר. אנו מכירים היטב ועובדים עם כל המערכות תוכן הנדרשים כגון e-commerce ו- open cart לאתרי מכר.

אנו ב- D.E.R. Media קשובים לצרכיי לקוחותינו ומלווים אתכם לאורך כל תהליך הבנייה והטמעה וכמן כן זמינים תמיד למתן פתרונות לתקלות או תוספות שתרצו להטמיע באתרכם, בנוסף אנו מעניקים ללקוחותינו שליטה עצמית רחבה בעזרת כלי ניהול מהמתקדמים בעולם כגון מערכת C-Panel הנגיש לרשותכם תמיד באזור האישי.

 

לבירורים ולרכישת אתר ניתן ליצור קשר בטלפון: 073-2792150 או מלא טופס צור קשר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *